Tildelt can-standard EU / TED

Norway – Miscellaneous printed matter – Procurement of graphic products/services, printing and profiling etc.

☆ Bokmerk
Oppdragsgiver BIR AS
Estimert verdi 10 000 000 kr
Publisert 13. februar 2024

📊 Få full anbudsanalyse (PDF)

4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.

Sammendrag fra kunngjøring og vedlegg (AI-generert)

Hva skal kjøpes inn?
BIR ønsker å inngå en rammeavtale for grafiske produkter og tjenester, inkludert skilt, etiketter, trykking og profilering. Dette omfatter også tjenester som merking av containere, montering av skilt, foliering og merking av nedkast til bossnettverket i Bergen, samt profilering av kommersielle kjøretøy.

Sentrale krav til leverandør
- Ingen spesifikke krav nevnt i teksten.

Praktiske forhold
- Anslått årlig omsetning for grafiske produkter og tjenester ligger mellom ca. NOK 1,0 - 2,5 millioner.
- Volumet kan endres i kontraktsperioden avhengig av aktivitetsnivå, drift, økonomi og budsjetter.
- Kontraktslengde og opsjoner er ikke spesifisert.

Tildelingskriterier
Ikke spesifisert i utdraget.

Generert fra kunngjøring og 0 vedlegg. Les originaldokumentene for autoritative krav.

Beskrivelse

BIR would like, via this competition, to enter into a framework agreement that covers the group ́s needs within graphic products and services, signs, labels, printing and profiling. This also includes services such as marking containers, waste containers, assembly of signs, foliation and marking downchutes to the boss network in Bergen, as well as profiling commercial vehicles. See the annex - Statistics and overview of BIR ́s procurements in 2022 and up to and including 10.08.2023 See the annex - Profile Handbook for BIR AS (NB; this is not to be considered updated and must be interpreted as a guideline) as well as a profile handbook for BIR Bedrift. See annexes - Bossanova, respectively 4 and 6 pages that BIR uses in the range of approx. NOK 1.0 - 2.5 million per annum on graphic products, services and profiling etc. Subject to changes in volume in the coming contract period as this is affected by activity level, operation, finances, budgets etc.

Markedskontekst

Basert på 64 historiske tildelinger innen samme bransje.

3 300 000 kr Typisk kontraktverdi (median)
178 400 kr – 65 000 000 kr Prisspenn (min – maks)
37 Ulike leverandører har vunnet i denne nisjen

Mest aktive vinnere

Se alle vinnere innen Trykksaker og relaterte produkter. →

Krav og betingelser

Strukturerte felter fra konkurransegrunnlaget (eForms-XML).

Tildelingskriterier

  • ( %)
  • ( %)

Bransjekoder (CPV)

22000000 - Trykksaker og relaterte produkter. 22458000 - Trykksaker etter bestilling 22460000 - Reklametrykksaker, varekataloger og håndbøker 22900000 - Diverse trykksaker 34928470 - Skilting 34928472 - Skiltstolper 34992000 - Skilt og opplyste skilt 79342000 - Markedsføringstjenester 79811000 - Digitaltrykkingstjenester 79820000 - Tjenester i tilknytning til trykking 79823000 - Trykking og levering 79824000 - Trykking og distribusjon

Tildelinger

VinnerVerdiDato
Trykk-Service AS 945869127 ↗ 10 000 000 kr 13.02.2024

Om denne anskaffelsen

Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 13. februar 2024 av BIR AS. Estimert verdi er 10 000 000 kr, eks. mva.

Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.

Andre anbud fra BIR AS

Lignende anbud

Flere anbud i samme bransje