Tildelt can-standard EU / TED

Norway – Business development consultancy services – Contract Award - Entrepreneur Guidance Service

☆ Bokmerk
Oppdragsgiver Ringerike Kommune
Estimert verdi 1 455 000 kr
Publisert 9. februar 2024

📊 Få full anbudsanalyse (PDF)

4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.

Sammendrag fra kunngjøring og vedlegg (AI-generert)

Hva skal kjøpes inn?
Det skal kjøpes inn rådgivningstjenester for entreprenørskap, med mål om å øke antallet nye entreprenører og styrke levedyktigheten, veksten og lønnsomheten til etablerte bedrifter i Ringeriksregionen.

Sentrale krav til leverandør
- Ingen spesifikke krav er nevnt i teksten.

Praktiske forhold
- Det er inngått et samarbeid mellom Ringerike kommune og Viken fylkeskommune på vegne av Ringeriksregionen. - Leveransen gjelder for kommunene Ringerike, Hole, Jevnaker, Modum og Krødsherad. - Ikke oppgitt spesifikasjoner om kontraktslengde eller antall leveranser per år.

Tildelingskriterier
Ikke spesifisert i utdraget.

Generert fra kunngjøring og 0 vedlegg. Les originaldokumentene for autoritative krav.

Beskrivelse

The municipalities in the Ringeriks region (Ringerike municipality, Hole municipality, Jevnaker municipality, Modum municipality and Krødsherad municipality) are working with the aim of increasing the number of new entrepreneurs and strengthening the viability, growth and profitability of the established businesses. As a measure to achieve the targets, the municipalities offer entrepreneur guidance services. Ringerike municipality currently has a cooperation agreement with Viken county on behalf of the Ringeriks region.

Markedskontekst

Basert på 304 historiske tildelinger innen samme bransje.

4 400 000 kr Typisk kontraktverdi (median)
1 kr – 550 000 000 kr Prisspenn (min – maks)
199 Ulike leverandører har vunnet i denne nisjen

Mest aktive vinnere

Se alle vinnere innen Bedriftsrådgivning og administrativ rådgivning og beslektede tjenester →

Krav og betingelser

Strukturerte felter fra konkurransegrunnlaget (eForms-XML).

Tildelingskriterier

  • ( %)
  • ( %)

Bransjekoder (CPV)

79400000 - Bedriftsrådgivning og administrativ rådgivning og beslektede tjenester 79411100 - Bedriftsutvikling og rådgivning 80532000 - Utdannelse i bedriftsledelse

Tildelinger

VinnerVerdiDato
Sirius Act AS 921108842 ↗ 727 500 kr 09.02.2024
Mer Innovasjon AS 997442288 ↗ 727 500 kr 09.02.2024

Om denne anskaffelsen

Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 9. februar 2024 av Ringerike Kommune. Estimert verdi er 1 455 000 kr, eks. mva.

Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.

Andre anbud fra Ringerike Kommune

Lignende anbud

Flere anbud i samme bransje