Norway – Miscellaneous printed matter – Procurement of special graphical production
☆ Bokmerk📊 Få full anbudsanalyse (PDF)
4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.
Sammendrag fra kunngjøring og vedlegg (AI-generert)
Hva skal kjøpes inn?
Det skal anskaffes spesialgrafisk produksjon, delt opp i to hovedkategorier: storformatproduksjon og produksjon av profileringsmateriale. Dette inkluderer trykking av materialer til ulike arrangementer som konferanser, messer og kampanjer, både innendørs og utendørs.
Sentrale krav til leverandør
- Ingen spesifikke kvalifikasjonskrav er nevnt i teksten.
Praktiske forhold
- Kontraktslengde og opsjoner er ikke spesifisert.
- Det er behov for produksjon med korte frister, da det årlig holdes flere konferanser og arrangementer.
- Leveringssted og geografi er ikke oppgitt.
- Antall leveranser per år er ikke spesifisert.
Tildelingskriterier
Ikke spesifisert i utdraget.
Generert fra kunngjøring og 0 vedlegg. Les originaldokumentene for autoritative krav.
Beskrivelse
The procurement shall cover the contracting authority ́s need for special graphical production. The procurement is divided into the following lots: 1. Special production large format 2. Special production profiling material Sub-contract 1: Special production large format Special production in large format shall be procured under this agreement. This agreement shall cover the need for large format printing with the accompanying materials and the right quality, which shall be used for various events, conferences, webinars, press rooms, press conferences, profiling, exhibitions, exhibitions, decorations, signage, launches etc. for both outdoor and indoor use. There will be a need for large format productions and co-productions on several different materials and products, defined for their use. The ministries annually hold a number of conferences and events with short deadlines and large format products are often used for these events. Sub-contract 2: special production of profiling material. Profiling materials used for conferences, events, campaigns, launches, trade shows, gifts, etc. shall be presented for this agreement. There will be a need to production of profiling material and co-productions on several different materials and products, defined for their use. The ministries annually hold a number of conferences, trade fairs and campaigns with short deadlines, and promotional materials are often used in these assignments. In some assignments it would be appropriate to produce large format trade fair equipment and foil in order to ensure the requirements for uniform colouring of products that naturally belong to each other.
Markedskontekst
Basert på 64 historiske tildelinger innen samme bransje.
Mest aktive vinnere
- Flisa Trykkeri AS 7 kontrakter
- Aksell AS 7 kontrakter
- Netlab AS 3 kontrakter
- 07 Media AS 3 kontrakter
- Racecar AS 2 kontrakter
Krav og betingelser
Strukturerte felter fra konkurransegrunnlaget (eForms-XML).
Tildelingskriterier
- ( %)
- ( %)
- ( %)
- ( %)
- ( %)
- ( %)
Bransjekoder (CPV)
22000000 - Trykksaker og relaterte produkter. 22900000 - Diverse trykksaker 79800000 - Trykking og relaterte tjenester 79811000 - Digitaltrykkingstjenester 79823000 - Trykking og leveringTildelinger
| Vinner | Verdi | Dato |
|---|---|---|
| Spitting Image AS 968670557 ↗ | 10 000 000 kr | 31.12.2024 |
| Konsis Grafisk AS 963637918 ↗ | 10 000 000 kr | 31.12.2024 |
Om denne anskaffelsen
Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 31. desember 2024 av Departementenes sikkerhets- og serviceorganisasjon. Estimert verdi er 20 000 000 kr, eks. mva.
Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.
Andre anbud fra Departementenes sikkerhets- og serviceorganisasjon
- Norway – Furniture – Framework agreement for furniture and fixtures (17.08.2026)
- Norway – Graphic design services – Joint Agreement Visual Communication Major Concepts (14.08.2026)
- Fellesavtale Visuell kommunikasjon større konsepter (14.08.2026)
- Rammeavtale på møbler og inventar (13.08.2026)
- Norway – IT services: consulting, software development, Internet and support – Procurement of a joint agreement for digital HR hand books. (11.08.2026)
Lignende anbud
Flere anbud i samme bransje
- Norway – Architectural design services – Assistance with graphic illustrations, trade illustrations, animation and printing services. · Norges vassdrags- og energidirektorat (NVE) · tildelt (21.07.2026)
- Bistand til grafiske illustrasjoner, fagillustrasjoner, animasjon og trykktjenester · Norges vassdrags- og energidirektorat (NVE) · tildelt (21.07.2026)
- Norway – Printed matter and related products – 2026/18721 - Procurement of printed matter, signs and foliation with the accompanying services. · Bodø Kommune · tildelt (06.07.2026)
- 2026/18721 - Anskaffelse av trykksaker, skilt og foliering med tilhørende tjenester · Bodø Kommune · avsluttet (06.07.2026)
- Norway – Miscellaneous printed matter – Printing services · Norsk Tipping AS · tildelt (30.06.2026)
- Trykkeritjenester · Norsk Tipping AS · tildelt (30.06.2026)
- Norway – Office and computing machinery, equipment and supplies except furniture and software packages – Consumables · Departementenes sikkerhets- og serviceorganisasjon · tildelt (29.06.2026)
- Forbruksmateriell · Departementenes sikkerhets- og serviceorganisasjon · tildelt (29.06.2026)
- Norway – Printed matter and related products – Procurement of a framework agreement for printing services. · FORSVARSMATERIELL · tildelt (09.06.2026)
- Norway – Printing and related services – Framework agreement for printing services and profiling products with an option for graphic design. · Jernbanedirektoratet · tildelt (09.06.2026)