Norway – Presents and rewards – Contract award: Gift certificates for employees for the health authorities in Helse Vest
☆ Bokmerk📊 Få full anbudsanalyse (PDF)
4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.
Beskrivelse
The objective of the procurement is the procurement of gifts for employees in Helse Vest. Gift certificates are to be given as both minor recognition gifts and as larger gifts for, for example, the 25th and 40th anniversary of employees.
Markedskontekst
Basert på 37 historiske tildelinger innen samme bransje.
Mest aktive vinnere
- IDÈ House of Brands 6 kontrakter
- Huuray A/S 4 kontrakter
- Universal Presentkort AS 4 kontrakter
- Artisti Profil AS 2 kontrakter
- IDE House of Brands AS 2 kontrakter
Bransjekoder (CPV)
18530000 - Gaver og belønninger 22320000 - GratulasjonskortTildelinger
| Vinner | Verdi | Dato |
|---|---|---|
| Universal Presentkort AS 935011191 ↗ | 16 062 328 kr | 10.12.2024 |
Om denne anskaffelsen
Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 10. desember 2024 av SYKEHUSINNKJØP HF. Estimert verdi er 16 062 328 kr, eks. mva.
Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.
Andre anbud fra SYKEHUSINNKJØP HF
- Norway – Construction work – Framework agreement electro at SI Tynset (02.09.2026)
- Norway – Carpentry installation work – Framework agreement carpentry and masonry services for Vestre Viken HF (02.09.2026)
- Norway – Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses) – Analysis instrument for allergies and immunology to Sykehuset Innlandet HF (02.09.2026)
- Norway – IT services: consulting, software development, Internet and support – Consultancy services ICT for the health authorities in Norway (02.09.2026)
- Konsulenttjenester IKT til helseforetakene i Norge (02.09.2026)
Lignende anbud
Flere anbud i samme bransje
- Norway – Presents and rewards – Gift certificates · Fredrikstad kommune (31.08.2026)
- Gavekort · Fredrikstad kommune (31.08.2026)
- Norway – Presents and rewards – Gift certificates 2026-2 · Stiftelsen Tradebroker · tildelt (14.07.2026)
- Gavekort 2026-2 · Stiftelsen Tradebroker · tildelt (14.07.2026)
- Norway – Presents and rewards – Framework agreement for profile and gift items. · UNIVERSITETET I INNLANDET · tildelt (22.06.2026)
- Rammeavtale på Profil- og gaveartikler · UNIVERSITETET I INNLANDET · tildelt (22.06.2026)
- Norway – Presents and rewards – Contract award: Blood donor gifts for the health authorities in Helse Vest · SYKEHUSINNKJØP HF · tildelt (15.06.2026)
- Kontraktstildeling: Blodgivergaver til helseforetakene i Helse Vest · SYKEHUSINNKJØP HF · tildelt (15.06.2026)
- Norway – Clothing, footwear, luggage articles and accessories – ANSK-25-0628 Framework Agreement for Promotional Merchandise and Gift Items. · UNIVERSITETET I BERGEN · avsluttet (02.06.2026)
- ANSK-25-0628 Rammeavtale profilerings- og gaveartikler · UNIVERSITETET I BERGEN · avsluttet (01.06.2026)