Tildelt can-standard EU / TED

Norway – Alarm-monitoring services – Procurement of an alarm management tool

☆ Bokmerk
Estimert verdi 9 000 000 kr
Publisert 4. februar 2025

📊 Få full anbudsanalyse (PDF)

4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.

Beskrivelse

The Contracting Authority, national municipal cooperation for the 110-centres IKS, invites tenderers to a competition for the procurement of an alarm management tool (AHV).

Markedskontekst

Basert på 147 historiske tildelinger innen samme bransje.

5 700 000 kr Typisk kontraktverdi (median)
1 kr – 3 150 000 000 kr Prisspenn (min – maks)
60 Ulike leverandører har vunnet i denne nisjen

Mest aktive vinnere

Se alle vinnere innen Tyveri- og brannalarmer →

Krav og betingelser

Strukturerte felter fra konkurransegrunnlaget (eForms-XML).

Tildelingskriterier

  • ( %)
  • ( %)

Bransjekoder (CPV)

31625000 - Tyveri- og brannalarmer 31625200 - Brannalarmsystemer 32412000 - Kommunikasjonsnettverk 35121700 - Alarmsystemer 35711000 - Kommando, Kontroll og Kommunikasjonssystem 48219700 - Programvare for kommunikasjonsservere 48510000 - Kommunikasjonsprogramvare 72212510 - Utviklingstjenester relatert til Kommunikasjonsprogramvare 79711000 - Alarmovervåkningstjenester

Tildelinger

VinnerVerdiDato
Alcensoft A/S (32828582) 9 000 000 kr 04.02.2025

Om denne anskaffelsen

Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 4. februar 2025 av NASJONALT KOMMUNESAMARBEID FOR 110-SENTRALENE IKS. Estimert verdi er 9 000 000 kr, eks. mva.

Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.

Andre anbud fra NASJONALT KOMMUNESAMARBEID FOR 110-SENTRALENE IKS

Lignende anbud

Flere anbud i samme bransje