Utløpt cn-standard Rammeavtale EU / TED

Norway – Refuse skips – Procurement of waste containers - framework agreement

☆ Bokmerk
Tilbudsfrist 28. februar 2025
Publisert 30. januar 2025

📊 Få full anbudsanalyse (PDF)

4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.

Beskrivelse

Haugaland Interkommunale Miljøverk IKS (hereafter called HIM) invites tenderers to an open tender contest for a framework agreement for different waste containers.

Markedskontekst

Basert på 201 historiske tildelinger innen samme bransje.

5 500 000 kr Typisk kontraktverdi (median)
1 kr – 150 000 000 kr Prisspenn (min – maks)
60 Ulike leverandører har vunnet i denne nisjen

Mest aktive vinnere

Se alle vinnere innen Containere på hjul →

Bransjekoder (CPV)

44613600 - Containere på hjul 44613700 - Avfallscontainere

Om denne anskaffelsen

Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 30. januar 2025 av HAUGALAND INTERKOMMUNALE MILJØVERK.

Dette er en rammeavtale, som betyr at oppdragsgiveren inngår avtale med en eller flere leverandører for å regulere fremtidige bestillinger uten å gjennomføre full konkurranse hver gang.

Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.

Andre anbud fra HAUGALAND INTERKOMMUNALE MILJØVERK

Lignende anbud

Aktiv · SYKEHUSINNKJØP HF · Frist 23.09.2026

Norway – Medical consumables – Infectious waste bags for the health authorities in Helse Midt-Norway and Helse Sør-Øst

The procurement concerns infectious waste bags and absorbents for the health authorities in Helse Sør-Øst and Midt-Norway. See the price form and requirement specifications for further information.

10 000 000 kr
21.08.2026
16 dager igjen
Aktiv · BIR AS · Frist 06.09.2026

Norway – Rubbish compactors – Procurement of 18 stationing roller compressors for BIR Nyverdi

18 stationers rolling compressors with the accompanying annual fixed service agreement. Beyond this, there is total responsibility for; transport, unloading, storage, assembly, commissioning, function…

8 500 000 kr
24.07.2026
Aktiv · BIR AS · Frist 06.09.2026

Kjøp av 18 stk stasjonere rullekomprimatorer til BIR Nyverdi

18 stk. stasjonere rullekomprimatorer med tilhørende årlige fast serviceavtale. Utover dette inngår totalansvar for; transport, lossing, lagring, montering, idriftsetting, funksjonstesting, sikkerhets…

8 500 000 kr
24.07.2026
0 dager igjen
Aktiv · BIR AS · Frist 31.12.2035

Norway – Refuse skips – Procurement of modern and innovative waste systems for cottage fields, housing cooperatives, condominiums, joint systems etc. in BIR ́s owner municipalities.

BIR shall enter into a dynamic procurement scheme (DPS) for the procurement of modern and innovative waste systems for cottage fields. Tenderers can apply for admission for the entire lifetime of the …

100 000 000 kr
13.06.2025
3402 dager igjen
Aktiv · BIR AS · Frist 31.12.2035

Kjøp av moderne og innovative avfallsløsninger til hyttefelt, borettslag, sameie, fellesløsninger mv i BIRs eierkommuner.

BIR skal inngå en dynamisk innkjøpsordning (DPS) for kjøp av moderne og innovative avfallsløsninger til hyttefelt. Leverandører kan søke opptak i hele ordningens levetid. Oppdragsgivers behov og kra…

100 000 000 kr
13.06.2025
3403 dager igjen
Aktiv · BIR AS · Frist 31.12.2035

Norway – Refuse skips – Procurement of modern and innovative waste systems for cottage fields, housing cooperatives, condominiums, joint systems etc. in BIR ́s owner municipalities. (1)

BIR shall enter into a dynamic procurement scheme (DPS) for the procurement of modern and innovative waste systems for cottage fields. Tenderers can apply for admission for the entire lifetime of the …

13.05.2025
3402 dager igjen

Flere anbud i samme bransje