Tildelt can-standard EU / TED

Norway – Industrial kitchen equipment – Procurement of kitchen equipment for health centres.

☆ Bokmerk
Oppdragsgiver Bjerkreim kommune
Estimert verdi 4 000 000 kr
Publisert 30. januar 2025

📊 Få full anbudsanalyse (PDF)

4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.

Sammendrag fra kunngjøring og vedlegg (AI-generert)

Hva skal kjøpes inn?
Det skal anskaffes kjøkkenutstyr til et nytt storkjøkken som skal produseres mat for brukerne av et helsehus i Bjerkreim kommune. Utstyret er en del av byggingen av det nye helsecentret.

Sentrale krav til leverandør
- Ingen spesifikke kvalifikasjonskrav er nevnt i teksten.

Praktiske forhold
- Leveringssted er Bjerkreim kommune.
- Ingen informasjon om kontraktslengde, opsjoner eller antall leveranser per år er oppgitt.

Tildelingskriterier
Ikke spesifisert i utdraget.

Generert fra kunngjøring og 0 vedlegg. Les originaldokumentene for autoritative krav.

Beskrivelse

Bjerkreim municipality is currently constructing a new health centre. A new commercial kitchen that shall produce food for the users shall also be constructed in this context. The objective of this procurement is to enter into a contract for the purchase of kitchen equipment for this commercial kitchen.

Markedskontekst

Basert på 64 historiske tildelinger innen samme bransje.

4 000 000 kr Typisk kontraktverdi (median)
1 kr – 120 000 000 kr Prisspenn (min – maks)
28 Ulike leverandører har vunnet i denne nisjen

Mest aktive vinnere

Se alle vinnere innen Kjøkkenmøbler og utstyr →

Bransjekoder (CPV)

39141000 - Kjøkkenmøbler og utstyr 39141400 - Elementkjøkkener 39314000 - Industrielt kjøkkenutstyr

Tildelinger

VinnerVerdiDato
Norrøna Storkjøkken AS 914761026 ↗ 4 000 000 kr 30.01.2025

Om denne anskaffelsen

Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 30. januar 2025 av Bjerkreim kommune. Estimert verdi er 4 000 000 kr, eks. mva.

Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.

Andre anbud fra Bjerkreim kommune

Lignende anbud

Flere anbud i samme bransje