Norway – Non-scheduled passenger transport – Procurement of passenger transport
☆ Bokmerk📊 Få full anbudsanalyse (PDF)
4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.
Beskrivelse
Framework agreement for the hire of coaches and mini buses with drivers for swimming lessons, school trips, nursery school trips and other excursions.
Markedskontekst
Basert på 358 historiske tildelinger innen samme bransje.
Mest aktive vinnere
- Tide Buss AS 23 kontrakter
- Trønder Taxi AS 17 kontrakter
- Oslo Taxibuss AS 13 kontrakter
- VY Buss AS 11 kontrakter
- OsloBuss AS 10 kontrakter
Se alle vinnere innen Transporttjenester (bortsett fra avfallstransport) →
Krav og betingelser
Strukturerte felter fra konkurransegrunnlaget (eForms-XML).
Tildelingskriterier
- ( %)
Bransjekoder (CPV)
60000000 - Transporttjenester (bortsett fra avfallstransport) 60100000 - Veitransporttjenester 60140000 - Passasjertransport utenfor rutetiderTildelinger
| Vinner | Verdi | Dato |
|---|---|---|
| Arnor E Jenssen Turbusstransport AS 997592034 ↗ | 1 500 000 kr | 31.01.2024 |
| Vy Buss AS 976948394 ↗ | 1 500 000 kr | 31.01.2024 |
Om denne anskaffelsen
Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 31. januar 2024 av Rælingen kommune. Estimert verdi er 3 000 000 kr, eks. mva.
Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.
Andre anbud fra Rælingen kommune
- Ny pumpestasjon (PA16) (29.08.2026)
- Norway – Repair and maintenance services of building installations – Dynamic purchasing system for sub-contracts (11.08.2026)
- Dynamisk innkjøpsordning for delentrepriser (11.08.2026)
- Norway – Road equipment – Large, self-propelled sweeping machine (10.08.2026)
- Stor, selvgående feiemaskin (07.08.2026)
Lignende anbud
Flere anbud i samme bransje
- Norway – Hire of buses and coaches with driver – Tour transport - Hålogaland Theatre · Hålogaland Teater (04.09.2026)
- Turnetransport - Hålogaland Teater · Hålogaland Teater (04.09.2026)
- Norway – Non-scheduled passenger transport – Framework agreement passenger transport asylum seekers by bus · Utlendingsdirektoratet · tildelt (03.09.2026)
- Rammeavtale persontransport asylsøkere med buss · Utlendingsdirektoratet · tildelt (03.09.2026)
- Norway – Non-scheduled passenger transport – Transport to and from swimming lessons · NORDRE FOLLO KOMMUNE (31.08.2026)
- Transport til og fra svømmeundervisning · NORDRE FOLLO KOMMUNE (31.08.2026)
- Norway – Public road transport services – Patient journeys Nordre Sunnmøre to Helse Møre og Romsdal · Helse Midt-Norge RHF · tildelt (28.08.2026)
- Norway – Non-scheduled passenger transport – Procurement of patient transport services in Helse Nord 2025-2029 · Helse Nord RHF · avsluttet (28.08.2026)
- Veiledende kunnkjøring - Kjøp av spesialiserte somatiske habiliterings- og rehabiliteringstjenester fra private leverandører · Helse Nord RHF (28.08.2026)
- Pasientreiser Nordre Sunnmøre til Helse Møre og Romsdal · Helse Midt-Norge RHF · tildelt (28.08.2026)