Norway – Snow-clearing services – Avinor AS - OSL Airport - Procurement - Winter operations landside - K-192423
☆ Bokmerk📊 Få full anbudsanalyse (PDF)
4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.
Beskrivelse
Establishment of a service contract for the execution of winter operations at OSL Airport Gardermoen, land side.
Markedskontekst
Basert på 1000 historiske tildelinger innen samme bransje.
Mest aktive vinnere
- Transportsentralen Tromsø SA 30 kontrakter
- H.s Maskin AS 17 kontrakter
- Vaktmesterkompaniet 11 kontrakter
- Ruud Trond Mogens Olsen 11 kontrakter
- Bergen Bydrift AS 11 kontrakter
Bransjekoder (CPV)
34140000 - Tunge motorkjøretøyer 34143000 - Motorkjøretøyer til vintervedlikehold 44113910 - Materialer til vintervedlikehold 90000000 - Avløp, søppel, sanitære og miljømessige tjenester 90600000 - Virksomhet i forbindelse med opprydding og hygiene i by- og landområder og lignende tjenester 90620000 - Snørydding og brøytingTildelinger
| Vinner | Verdi | Dato |
|---|---|---|
| Total Uteservice AS 923301631 ↗ | 9 166 666 kr | 03.07.2025 |
| Mesta AS 992804440 ↗ | 9 166 666 kr | 03.07.2025 |
| Gardermoen Eiendoms Service AS 984081162 ↗ | 9 166 666 kr | 03.07.2025 |
| Hytjan & Vardøy AS 917592225 ↗ | 9 166 666 kr | 03.07.2025 |
| Hadeland Maskindrift AS 991100296 ↗ | 9 166 666 kr | 03.07.2025 |
| Ommedal Maskin AS 927473151 ↗ | 9 166 666 kr | 03.07.2025 |
Om denne anskaffelsen
Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 3. juli 2025 av AVINOR AS. Estimert verdi er 54 999 996 kr, eks. mva.
Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.
Andre anbud fra AVINOR AS
- Norway – Biodiesel – Procurement of a framework agreement K193246 bio-fuels beyond the turnover requirement for a selection of Avinor ́s airports. (01.09.2026)
- Norway – Sewage, refuse, cleaning and environmental services – Avinor AS - T-192999 - Sanitary deliveries and sanitary equipment (01.09.2026)
- Anskaffelse rammeavtale K193246 biodrivstoff utover omsetningskravet for et utvalg av Avinors lufthavner (01.09.2026)
- Avinor AS - T-192999 - Sanitærleveranser og sanitærutstyr (28.08.2026)
- Norway – Sewage, refuse, cleaning and environmental services – Avinor AS - T-192999 - Sanitary deliveries and sanitary equipment (27.08.2026)
Lignende anbud
Flere anbud i samme bransje
- Brøyting og vinterdrift i Byglandsfjord og grendene · Bygland kommune · avsluttet (05.09.2026)
- Rammeavtale for brøyting og strøing på Byglandsfjord · Bygland kommune (05.09.2026)
- R02043 Vintervedlikehold Region Vest – Tromsdal lager · Forsvarsbygg (04.09.2026)
- 2026/2401 Avtale om vintervedlikehold ved eiendommer i Vestfold – USN Campus og fengselseiendommer - Sem, Horten og Larvik · STATSBYGG (04.09.2026)
- Norway – Sewage, refuse, cleaning and environmental services – New competition for winter maintenance purpose-built buildings. · Orkland Kommune (03.09.2026)
- Norway – Snow-clearing services – Winter maintanance - Trondheim · Posten Bring AS (03.09.2026)
- Vintervedlikehold Hamar · Posten Bring AS (03.09.2026)
- Ny konkurranse vintervedlikehold formålsbygg · Orkland Kommune (03.09.2026)
- Norway – Snow-clearing services – Winter maintenance on municipal roads · Ørsta Kommune (02.09.2026)
- Norway – Sewage, refuse, cleaning and environmental services – Winter maintenance purpose-built buildings · Orkland Kommune · tildelt (02.09.2026)