Norway – Caretaker services – 2024/110 Procurement of a framework agreement for janitor services, Volda and Ørsta - second publication.
☆ Bokmerk📊 Få full anbudsanalyse (PDF)
4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.
Beskrivelse
Statsbygg requests tenders for a framework agreement for janitor services for Statsbygg ́s properties in Vold and Ørsta.
Markedskontekst
Basert på 66 historiske tildelinger innen samme bransje.
Mest aktive vinnere
- ISS Facility Services AS 7 kontrakter
- ISS Facility Services as (Hovedenhet) 3 kontrakter
- Facilitec AS 2 kontrakter
- Servicealliansen as 2 kontrakter
- Real Eiendomsforvaltning AS 2 kontrakter
Krav og betingelser
Strukturerte felter fra konkurransegrunnlaget (eForms-XML).
Tildelingskriterier
- ( %)
Bransjekoder (CPV)
98341130 - Vaktmestertjenester 98341140 - VaktmestertjenesterTildelinger
| Vinner | Verdi | Dato |
|---|---|---|
| FACILITEC AS 995437996 ↗ | 1 666 666 kr | 10.07.2024 |
| MK BYGG AS 991375236 ↗ | 1 666 666 kr | 10.07.2024 |
| Vaktmesterservice Ørsta AS 917962197 ↗ | 1 666 666 kr | 10.07.2024 |
Om denne anskaffelsen
Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 10. juli 2024 av STATSBYGG. Estimert verdi er 4 999 998 kr, eks. mva.
Dette er en rammeavtale, som betyr at oppdragsgiveren inngår avtale med en eller flere leverandører for å regulere fremtidige bestillinger uten å gjennomføre full konkurranse hver gang.
Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.
Andre anbud fra STATSBYGG
- 2026/3590 Rammeavtale for maler- og beleggarbeider i Mo i Rana og Nesna (04.09.2026)
- 2026/2401 Avtale om vintervedlikehold ved eiendommer i Vestfold – USN Campus og fengselseiendommer - Sem, Horten og Larvik (04.09.2026)
- Norway – Architectural, construction, engineering and inspection services – 2026/4271 - Parallel framework agreements for consulting engineer and architect services in Vestland County. (03.09.2026)
- Norway – Cleaning and sanitation services – 2026/3342 Framework agreement for fire and damage clearance in Eastern Norway. (03.09.2026)
- Norway – Repair and maintenance services of building installations – 2026/1168 Framework agreement for inspections, service and maintenance of fire alarms, emergency lighting and speech notification systems from system supplier Autronica at properties in Oslo and surrounding areas. (03.09.2026)
Lignende anbud
Flere anbud i samme bransje
- Norway – Janitorial services – Janitorial · Stortinget · avsluttet (29.05.2026)
- Vaktmestertjenester · Stortinget · avsluttet (29.05.2026)
- Vaktmestertjenester · Oslo kommune v/ Deichman bibliotek · tildelt (16.05.2026)
- Rammeavtale med én leverandør for enkle driftstjenester i Karasjok · STATSBYGG · avsluttet (14.05.2026)
- Norway – Caretaker services – Framework agreement with one service provider for simple operational services in Karasjok · STATSBYGG · tildelt (13.05.2026)
- Rammeavtale med én leverandør for enkle driftstjenester i Karasjok · STATSBYGG · avsluttet (13.05.2026)
- Norway – Janitorial services – Janitor services framework agreement · Troms Fylkeskommune · avsluttet (20.03.2026)
- Vaktmestertjeneste rammeavtale · Troms Fylkeskommune · avsluttet (20.03.2026)
- Teknisk eiendomsforvalter / FM-tjenester · NORGES BANK · avsluttet (14.03.2026)
- Vaktmestertjenester · Oslo kommune v/ Deichman bibliotek · avsluttet (03.03.2026)