Norway – Education and training services – Procurement of courses - competence certificate code 160
☆ Bokmerk📊 Få full anbudsanalyse (PDF)
4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.
Beskrivelse
OsloMet shall enter into a framework agreement with one tenderer for the purchase of courses in response training in accordance with THE NORWEGIAN Institute of Public Construction and Property. The response regulations - competence certificate code 160 - for their bachelor students in paramedics.
Markedskontekst
Basert på 498 historiske tildelinger innen samme bransje.
Mest aktive vinnere
- Intergroup AS 18 kontrakter
- Kongsberg Aviation Maintenance Services AS 11 kontrakter
- Blåfjell Hundesenter 7 kontrakter
- AOF Vestlandet - Agder 6 kontrakter
- HERO KOMPETANSE AS 5 kontrakter
Se alle vinnere innen Tjenester i forbindelse med trening og utdannelse →
Krav og betingelser
Strukturerte felter fra konkurransegrunnlaget (eForms-XML).
Tildelingskriterier
- ( %)
Bransjekoder (CPV)
80000000 - Tjenester i forbindelse med trening og utdannelse 80400000 - Voksenundervisning og annen undervisning 80410000 - Diverse skoletjenester 80411000 - Kjøreskoletjenester 80500000 - Utdannelsestilbud 80590000 - OpplæringstjenesterTildelinger
| Vinner | Verdi | Dato |
|---|---|---|
| MOVAR IKS 959272204 ↗ | 3 333 333 kr | 27.06.2024 |
| Haugesund kommune 944073787 ↗ | 3 333 333 kr | 27.06.2024 |
| K160UTR AS 926734717 ↗ | 3 333 333 kr | 27.06.2024 |
Om denne anskaffelsen
Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 27. juni 2024 av OsloMet - storbyuniversitetet. Estimert verdi er 9 999 999 kr, eks. mva.
Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.
Andre anbud fra OsloMet - storbyuniversitetet
- Norway – Installation services (except software) – Framework agreement for signage (28.08.2026)
- Rammeavtale for skilting (27.08.2026)
- Norway – IT services: consulting, software development, Internet and support – Communication of consultancy services within digitalisation. (23.07.2026)
- Formidling av konsulenttjenester innen digitalisering (23.07.2026)
- Norway – IT services: consulting, software development, Internet and support – Operation, management and further development of the Picture Theme. (21.07.2026)
Lignende anbud
Flere anbud i samme bransje
- E-læring · Direktoratet for høyere utdanning og kompetanse (HK-dir) (03.09.2026)
- Norway – Driving-school services – Traffic training for Sauda continuing school · Rogaland fylkeskommune · tildelt (02.09.2026)
- Norway – IT services: consulting, software development, Internet and support – Market dialogue (RFI): Climate and environmental requirements for an administration and communication system for the nursery sector. · Bærum kommune · avsluttet (02.09.2026)
- Markedsdialog (RFI): Klima- og miljøkrav til administrasjons- og kommunikasjonsløsning for barnehagesektoren · Bærum kommune (02.09.2026)
- Parallell rammeavtale for forskning og videreutvikling av kvalitet og gjennomføring av fag- og svenneprøven · Utdanningsdirektoratet (02.09.2026)
- DIO - Leirskole Arendal kommune · Arendal kommune (02.09.2026)
- Trafikkopplæring for Sauda videregåande skule · Rogaland fylkeskommune · tildelt (02.09.2026)
- Førerkortopplæring klasse C1 til Nordlandssykehuset HF · SYKEHUSINNKJØP HF (01.09.2026)
- Norway – Tutorial services – Certificates, class C, CE and D. Individual places and groups. · ARBEIDS OG VELFERDSETATEN (31.08.2026)
- 20260017 Sikkerhetstrening for utviklere · Skatteetaten (31.08.2026)