Tildelt can-standard EU / TED

Norway – Installation services (except software) – Procurement and assembly of tactile products for universal design.

☆ Bokmerk
Estimert verdi 39 999 996 kr
Publisert 13. juni 2024

📊 Få full anbudsanalyse (PDF)

4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.

Om dette anbudet

Norway – Installation services (except software) – Procurement and assembly of tactile products for universal design er en offentlig anbudskonkurranse kunngjort av Oslo kommune v/ Oslobygg KF. Konkurransen gjelder kjøp innen installasjonstjenester (bortsett fra programvare). Estimert kontraktverdi var 40,0 mill kr. Konkurransen er publisert via EU TED. Kunngjøringen har referanse ted:351317-2024 og er også klassifisert under ferdigstillende bygningsarbeid, øvrige arbeider i forbindelse med ferdiggjøring av bygninger. Kontrakten ble tildelt Keep Up AS 13.06.2024 med en kontraktverdi på 4,4 mill kr (én av 9 leverandører i parallelle rammeavtaler). Det er totalt 438 tildelte kontrakter innen installasjonstjenester (bortsett fra programvare) i vår database med median kontraktverdi på 10,9 mill kr.

Procurement and assembly of tactile products for universal design.

Markedskontekst

Basert på 438 historiske tildelinger innen samme bransje.

10 867 639 kr Typisk kontraktverdi (median)
1 kr – 4 200 000 000 kr Prisspenn (min – maks)
287 Ulike leverandører har vunnet i denne nisjen

Mest aktive vinnere

Se alle vinnere innen Ferdigstillende bygningsarbeid →

Krav og betingelser

Strukturerte felter fra konkurransegrunnlaget (eForms-XML).

Tildelingskriterier

  • ( %)
  • ( %)

Bransjekoder (CPV)

45400000 - Ferdigstillende bygningsarbeid 45450000 - Øvrige arbeider i forbindelse med ferdiggjøring av bygninger 51000000 - Installasjonstjenester (bortsett fra programvare)

Tildelinger

VinnerVerdiDato
Keep Up AS 923151281 ↗ 4 444 444 kr 13.06.2024
UNIVERSELL SERVICE AS 912612546 ↗ 4 444 444 kr 13.06.2024
Oslo Entreprenørbedrift as 913155637 ↗ 4 444 444 kr 13.06.2024
Eurosign 975840905 ↗ 4 444 444 kr 13.06.2024
Klima Og Bygg AS 988106542 ↗ 4 444 444 kr 13.06.2024
Farefri AS 918051511 ↗ 4 444 444 kr 13.06.2024
Safetyfirst as 918312676 ↗ 4 444 444 kr 13.06.2024
Andersson & Kjærnsmo AS 942533071 ↗ 4 444 444 kr 13.06.2024
Focus Neon AS 959746303 ↗ 4 444 444 kr 13.06.2024

Om denne anskaffelsen

Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 13. juni 2024 av Oslo kommune v/ Oslobygg KF. Estimert verdi er 39 999 996 kr, eks. mva.

Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.

Andre anbud fra Oslo kommune v/ Oslobygg KF

Lignende anbud

Flere anbud i samme bransje