Utløpt corr EU / TED

Norway-Sykkylven: Water-tender vehicles

☆ Bokmerk
Oppdragsgiver Sykkylven Kommune
Publisert 20. mai 2021

📊 Få full anbudsanalyse (PDF)

4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.

Om dette anbudet

Norway-Sykkylven: Water-tender vehicles er en offentlig anbudskonkurranse kunngjort av Sykkylven Kommune 20.05.2021. Konkurransen gjelder kjøp innen brannkjøretøyer. Konkurransen er publisert via EU TED. Kunngjøringen har referanse ted:252165-2021 og er også klassifisert under brannkjøretøyer med vanntank, brannbiler. Det er totalt 113 tildelte kontrakter innen brannkjøretøyer i vår database med median kontraktverdi på 4,5 mill kr.

Markedskontekst

Basert på 113 historiske tildelinger innen samme bransje.

4 503 243 kr Typisk kontraktverdi (median)
1 kr – 168 953 538 kr Prisspenn (min – maks)
18 Ulike leverandører har vunnet i denne nisjen

Mest aktive vinnere

Se alle vinnere innen Brannkjøretøyer →

Bransjekoder (CPV)

34144210 - Brannkjøretøyer 34144212 - Brannkjøretøyer med vanntank 34144213 - Brannbiler

Om denne anskaffelsen

Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 20. mai 2021 av Sykkylven Kommune.

Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.

Andre anbud fra Sykkylven Kommune

Lignende anbud

Flere anbud i samme bransje