Norway – Construction work – Tender contest - Framework agreements for tradesman services - Joinery, Masonry, Ground works
☆ Bokmerk📊 Få full anbudsanalyse (PDF)
4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.
Sammendrag fra kunngjøring og vedlegg (AI-generert)
Hva skal kjøpes inn?
Det skal inngås rammeavtale for snekkertjenester, murarbeid, og grunnarbeid for serviceoppdrag og håndverkertjenester knyttet til kirker og andre eiendommer. Avtalen omfatter både små og store oppdrag.
Sentrale krav til leverandør
- Ingen spesifikke kvalifikasjonskrav er nevnt i teksten.
Praktiske forhold
- Det planlegges parallelle rammeavtaler med opptil tre tilbydere, forutsatt tilstrekkelig antall egnede tilbydere og tilbud.
- Den estimerte øvre grensen for total verdi/omfang per år er NOK 50,000,000.
- Ikke oppgitt spesifikasjoner om kontraktslengde, opsjoner eller leveringssted.
Tildelingskriterier
Ikke spesifisert i utdraget.
Generert fra kunngjøring og 0 vedlegg. Les originaldokumentene for autoritative krav.
Beskrivelse
Open tender contest for a framework agreement for joinery, carpentry, masonry and ground work for service assignments and tradesman services for small and large assignments in/on our churches and other properties. Parallel framework agreements are planned with up to three tenderers, provided that there are a sufficient number of suitable tenderers and tenders. The estimated upper limit for the total value/extent per annum is NOK 50,000,000.
Markedskontekst
Basert på 1000 historiske tildelinger innen samme bransje.
Mest aktive vinnere
- Veidekke Industri AS 29 kontrakter
- NCC Industry 12 kontrakter
- GK Norge AS 12 kontrakter
- Mesta as 11 kontrakter
- Sverresborg Malerservice as 11 kontrakter
Bransjekoder (CPV)
45000000 - Bygge- og anleggsvirksomhet 45100000 - Forberedende anleggsarbeid 45112100 - Grøftegraving 45112400 - Utgraving 45112420 - Utgraving til kjellere 45200000 - Deler av eller komplette byggekonstruksjoner samt anleggsarbeider 45210000 - Byggearbeid 45223500 - Byggverk av armert betong 45233300 - Grunnarbeid i forbindelse med anlegg av veier, gater og gangstier 45262300 - Betongarbeid 45262310 - Arbeid med armert betong 45262311 - Oppføring av råbygg med betong 45262330 - Reparasjonsarbeid av betong 45262350 - Arbeid i ikke-armert betong 45262370 - Utførelse av betongbekledning 45262500 - Murverks- og murerarbeid 45262520 - Murerarbeid 45262521 - Muring av fasadetegl 45262522 - Arbeid i forbindelse med murverk 45262620 - Støttemurer 45400000 - Ferdigstillende bygningsarbeid 45421000 - Snekkerarbeid 45422000 - Byggmester, tømrere- og snekker arbeid 71500000 - Bygge- og anleggsrelaterte tjenesteytelserTildelinger
| Vinner | Verdi | Dato |
|---|---|---|
| Grøttumsbråtens Eftf. AS 917901368 ↗ | 83 333 333 kr | 20.03.2025 |
| AGS-Bygg AS 998736226 ↗ | 83 333 333 kr | 20.03.2025 |
| Finstad og Jørgensen AS 867546666 ↗ | 83 333 333 kr | 20.03.2025 |
Om denne anskaffelsen
Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 20. mars 2025 av Kirkelig fellesråd i Oslo. Estimert verdi er 249 999 999 kr, eks. mva.
Dette er en rammeavtale, som betyr at oppdragsgiveren inngår avtale med en eller flere leverandører for å regulere fremtidige bestillinger uten å gjennomføre full konkurranse hver gang.
Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.
Andre anbud fra Kirkelig fellesråd i Oslo
- Norway – Accounting and auditing services – Framework agreement for auditor services 2026-28(30) (02.09.2026)
- Rammeavtale for Revisortjenester 2026-28(30) (02.09.2026)
- GRØNT OG SNØ - ANSKAFFELSE AV TJENESTER - VINTER- OG SOMMERSESONGENE 2026-2030 (29.07.2026)
- Norway – Accounting and auditing services – Framework agreement for auditor services 2026-28(30) (30.03.2026)
- Rammeavtale for Revisortjenester 2026-28(30) (30.03.2026)
Lignende anbud
Flere anbud i samme bransje
- Norway – Building installation work – Electrical work and materials · Rogaland fylkeskommune · tildelt (02.09.2026)
- Norway – Construction work – Framework agreement electro at SI Tynset · SYKEHUSINNKJØP HF (02.09.2026)
- Norway – Construction work – Market meeting E39 Smiene-Harestad · Statens vegvesen · avsluttet (02.09.2026)
- Norway – Construction work – Stad ship tunnel · KYSTVERKET · tildelt (02.09.2026)
- Norway – Mechanical engineering installation works – New Stavanger University Hospital - K2305 Facades and glass roof. · Sykehusbygg HF (02.09.2026)
- Norway – Repair and maintenance services of building installations – 2026/3611 Framework agreement with a tenderer for the operation and maintenance of lift facilities for security properties in Oslo. · STATSBYGG (02.09.2026)
- Rammeavtale for byggautomasjon i Fredrikstad Kommune · Fredrikstad kommune (02.09.2026)
- Elektro arbeid og materiell · Rogaland fylkeskommune · tildelt (02.09.2026)
- Stad skipstunnel - prekvalifisering · KYSTVERKET · tildelt (02.09.2026)
- Markedsmøte E39 Smiene-Harestad · Statens vegvesen (02.09.2026)