Tildelt can-standard EU / TED

Norway – Printing and related services – 24/9405 - Procurement of printing services, profile articles and trade fair material.

☆ Bokmerk
Publisert 17. mars 2025

📊 Få full anbudsanalyse (PDF)

4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.

Sammendrag fra kunngjøring og vedlegg (AI-generert)

Hva skal kjøpes inn?
Det skal inngås en rammeavtale for trykkeritjenester, profilartikler og messemateriell for den statlige delen av NAV (Norsk Arbeids- og Velferdsforvaltning). Avtalen skal dekke behovene til forvaltningen.

Sentrale krav til leverandør
- Ikke oppgitt

Praktiske forhold
- Kontraktslengde: Ikke oppgitt
- Opsjon: Ikke oppgitt
- Leveringssted/geografi: Ikke oppgitt
- Antall leveranser per år: Ikke oppgitt

Tildelingskriterier
Ikke spesifisert i utdraget.

Generert fra kunngjøring og 0 vedlegg. Les originaldokumentene for autoritative krav.

Beskrivelse

The Norwegian Labour and Welfare Administration invites tenderers to a competition for a framework agreement for printing services, profile articles and trade fair materials. The agreement shall be used by the governmental part of the Norwegian Labour and Welfare Administration. See the Mercell portal and the attached documents for further information. Tender deadline 10.03.2025 (12:00)

Markedskontekst

Basert på 186 historiske tildelinger innen samme bransje.

3 600 000 kr Typisk kontraktverdi (median)
1 kr – 1 000 000 000 kr Prisspenn (min – maks)
109 Ulike leverandører har vunnet i denne nisjen

Mest aktive vinnere

Se alle vinnere innen T-skjorter →

Bransjekoder (CPV)

18331000 - T-skjorter 19520000 - Plastprodukter 22100000 - Trykte bøker, brosjyrer og foldere 30192121 - Kulepenner 39226220 - Flasker 39561110 - Bånd 79800000 - Trykking og relaterte tjenester 79810000 - Trykking 79811000 - Digitaltrykkingstjenester 79820000 - Tjenester i tilknytning til trykking 79823000 - Trykking og levering 79824000 - Trykking og distribusjon

Om denne anskaffelsen

Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 17. mars 2025 av ARBEIDS OG VELFERDSETATEN.

Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.

Andre anbud fra ARBEIDS OG VELFERDSETATEN

Lignende anbud

Flere anbud i samme bransje